Oznamy

Rektor TUKE prijal majstrov Slovenska v hre League of Legends

Rektor Technickej univerzity v Košiciach prof. Ing. Peter Mésároš, PhD., za prítomnosti vedenia TUKE, dňa 27.02.2024 prevzal trofej od univerzitných majstrov Slovenska. Rektor TUKE poďakoval tímu Technickej Univerzity v Košiciach Steel Crows Red za ich e­‑športové úsilie a za to, že príkladne reprezentujú univerzitu. (zobraziť viac)

Webinár k programu Horizont Európa – „Na káve s NCPs“

Udalosti

Dávame do pozornosti akciu s názvom „Na káve s NCPs“ ktorú organizuje Centrum vedecko‑technických informácií SR. Webinár sa bude venovať téme Ako vyplniť časť B – technical proposal žiadosti o grant z programu Horizont Európa. Podujatie sa uskutoční on‑line vo štvrtok 29. februára 2024 v čase od 13:00 do 14:00 hod. (zobraziť viac)

Pracovná návšteva TUKE podpredsedu vlády a ministra životného prostredia SR

Podpredseda vlády a minister životného prostredia SR, Tomáš Taraba, zahájil konštruktívny odborný dialóg s vedcami a odborníkmi na Technickej univerzite v Košiciach (TUKE) týkajúci sa efektívneho nakladania s odpadmi. Cieľom stretnutia bolo diskutovať o využití najmodernejších technológií pri zneškodňovaní a zhodnocovaní odpadov, ktoré negatívne ovplyvňujú životné prostredie a predstavujú riziko pre ľudské zdravie. (zobraziť viac)

22. Vedecké podujatie IEEE SAMI 2024

Vedecké podujatie IEEE 22nd World Symposium on Applied Machine Intelligence and Informatics (SAMI 2024) sa konalo 25. – 27. januára 2024 ako jedna z platforiem dlhoročnej spolupráce medzi Technickou univerzitou v Košiciach a Óbuda University v Budapešti. (zobraziť viac)

<<  <  1  2  3  4  5  ...  >  >>