Oznamy

Ponuka výberových jazykových kurzov

Všetkým študentom a študentkám TUKE bez ohľadu na ročník a fakultu ponúkame možnosť zlepšiť si svoje jazykové zručnosti – BEZPLATNE, na pôde TUKE, so skúsenými vyučujúcimi. Už TERAZ sa môžete zapísať do nami ponúkaných výberových jazykových kurzov. (zobraziť viac)

Aliancia Ulysseus sa podieľa na Európskej noci výskumníkov sériou videorozhovorov so svojimi vedcami

Médiá

Európska univerzita Ulysseus sa 24. septembra 2021 zapojí do Európskej noci výskumníkov – každoročnej akcie, koordinovanej v rámci programu Marie Skłodowska-Curie. Cieľom akcie je umožniť verejnosti spoznať vedecké a výskumné aktivity, vedcov a výskumníkov za nimi, ukázať ich dôležité miesto v modernej spoločnosti a prínosy ich práce pre každodenný život. Iniciatíva prepojí fyzické a online aktivity realizované súčasne v 371 mestách Európy. (zobraziť viac)

<<  <  1  2  3  4  5  ...  >  >>