Štúdium

Aktuality pre študentov

Krátke správy (Haló TU 3 - 2021/2022)

Udelenie grantu pre mladých vedeckých pracovníkov TUKE. Technická univerzita v Košiciach je lídrom v podávaní patentov! Bibliobox pred knižnicou prežíva renesanciu. Dekanka z TUKE nominovaná na cenu Slovenka roka 2022. Udelenie Ceny sv. Gorazda študentovi TUKE. Vesmír Technickej univerzity v Košiciach čaká na objavenie. (zobraziť viac)

Krátke správy (Haló TU 2 - 2021/2022)

Raw Materials Day 2021 v košických Kasárňach/Kulturparku, Virtuálny univerzitný beh s TUKE 2021, Technická univerzita v Košiciach sa zazelenala, Letecká fakulta pokračuje v spolupráci so Vzdušnými silami SR, Cenu profesora Jozefa Lacka 2021 získala diplomová práca z FU, Cenu Jána Bahýľa získal kolektív z TUKE (zobraziť viac)

Krátke správy - Haló TU (1 - 2021/2022)

Posilňovanie medzinárodných partnerstiev TUKE, Juniáles Strojníckej fakulty TUKE 2021, Letecká fakulta aj Fakulta umení majú nového dekana, Online Detská univerzitaTUKE 2021, Otvorenie Laboratória pre výskum a inovácie batérií, Doktorand TUKE sa stal paralympijským víťazom. (zobraziť viac)

<<  <  1  >  >>