Zdravotný dotazník a prehlásenie o zdravotnom stave zamestnanca TUKE

Zdravotný dotazník a prehlásenie o zdravotnom stave zamestnanca TUKE

Na základe rozhodnutia vedenia TUKE, s cieľom prispieť k zníženiu rizika nákazy koronavírusom COVID-19 vydávame toto prehlásenie, ktoré sú povinní dodržiavať všetci zamestnanci Technickej univerzity v Košiciach (TUKE). Realizáciu tohto prehlásenia sú povinné vykonávať všetky OJ na TUKE (dekanáty, katedry, ústavy, odbory, oddelenia, referáty, ... ).

Všetci zamestnanci sú povinní vyplniť a poslať zdravotný dotazník a prehlásenie o zdravotnom stave vedúcemu OJ alebo priamemu nadriadenému.

Zároveň je nutné elektronicky doručiť zo strany vedúcich OJ, na R BOZPaPO TUKE (juraj.anna@tuke.sk) „Zdravotný dotazník a prehlásenie o zdravotnom stave zamestnanca TUKE v akademickom roku 2020/2021“ – prílohu č. 1 tých zamestnancov TUKE za OJ, ktorí odpovedali v dotazníku aspoň na jednu otázku „ÁNO“.

Termín: 25.09.2020

Počas 14 dní sa zamestnancovi odporúča kontrolovať svoj zdravotný stav a v prípade výskytu respiračných príznakov ochorenia bezodkladne telefonicky kontaktovať svojho ošetrujúceho lekára a vedúceho pracoviska.