Výberové konanie pre stáž od februára 2023 v Styčnej kancelárii SR pre výskum a vývoj v Bruseli

Dávame do pozornosti možnosť stáže pre študentov slovenských vysokých škôl v Styčnej kancelárii SR pre výskum a vývoj v Bruseli (SLORD).

Aktuálne je otvorené výberové konanie pre stážistov s nástupom od 1. februára 2023, do ktorého je možno podávať prihlášky do 30. septembra 2022.

Stáž je určená študentom s ukončeným 1. stupňom vysokoškolského vzdelania, ktorí majú aktívnu znalosť anglického jazyka a záujem o európsku politiku, programy a nástroje v oblasti vedy, výskumu a inovácií. Okrem študentov 2. stupňa vysokoškolského štúdia je stáž vhodná aj pre absolventov. Pre získanie grantu Erasmus+ je potrebné stáž realizovať do 12 mesiacov od ukončenia štúdia.

Stáže sú 4-mesačné a k dispozícii je pozícia na akademický polrok.

1. termín: 1. február 2023  – 31. máj 2023

Podmienky stáže a všetky ďalšie potrebné informácie sú zverejnené na našej webovej stránke.

K dispozícii sú aj materiály na stiahnutie: SLORD stáže (pdf, 3.1 MB)

V prípade záujmu sa prosím prihlásiť priamo cez web alebo emailom: slord@cvtisr.sk (alebo kamil.novak@cvtisr.sk)