Študentská osobnosť Slovenska

Študentská osobnosť Slovenska

Šestnásty ročník súťaže „Študentská osobnosť Slovenska“ spoznal svojich laureátov za akademický rok 2019/2020. Podujatie sa organizuje pod záštitou prezidentky SR – J.E. Zuzany Čaputovej a každoročne pod odbornou garanciou Slovenskej rektorskej konferencie a Slovenskej akadémie vied.

Odborná porota tento rok vyberala úspešných študentov a mladých vedcov z 91 nominácií v trinástich kategóriách. Študentská osobnosť Slovenska je národná súťaž študentov všetkých stupňov vysokoškolského štúdia.

V kategórii „Hutníctvo, strojárstvo, energetika“ získal prestížne ocenenie študent Strojníckej fakulty TUKE Ing. Lukáš Tóth, ktorý sa stal zároveň ABSOLÚTNYM VÍŤAZOM Študentskej osobnosti Slovenska 2019/2020.

Blahoželáme.

Ďalšie informácie: