Športová osobnosť Košíc 2016

Športová osobnosť Košíc 2016

V piatok 3.3.2017 sa uskutočnil už ôsmy ročník prestížnej ankety Športová osobnosť Košíc. Na slávnostnom galavečeri, kde boli ocenené osobnosti pôsobiace v športe za rok 2016 mala dvojité zastúpenie aj Katedra telesnej výchovy Technickej univerzity v Košiciach.

Odborný asistent pôsobiaci na Katedre telesnej výchovy Mgr. Juraj Dudovič, predseda Florbalového klubu Akademik TU Košice preberal za svoj klub cenu v kategórii najúspešnejší „Športový kolektív“.

Z rovnakého pracoviska je aj Mgr. Jozef Rešetár, ktorý s družstvom Maxibasketball TU Košice zvíťazil v kategórii Masters.

Na slávnostnom galavečeri boli zastúpení aj študenti našej univerzity. Medzi laureátmi „TOP 10“ bola študentka 3. ročníka Strojníckej fakulty odboru manažment technických a environmentálnych rizík v strojárstve atlétka Alexandra Bezeková. Na odovzdávaní cien ju zastúpila jej mamka, keďže Alexandra vtedy štartovala na halových majstrovstvách Európy v Belehrade.

K oceneniam im gratulujeme a ďakujeme za vynikajúcu reprezentáciu našej univerzity.

SOK 2016SOK 2016SOK 2016SOK 2016SOK 2016SOK 2016 - Bezekova