1. miesto na Falling Walls Lab Slovakia 2020

1. miesto na Falling Walls Lab Slovakia 2020

Prestížna súťaž medzinárodného formátu Falling Walls Lab Slovakia 2020 pozná svojich víťazov. Prezentácie projektov mladých inovátorov z rôznych študijných odborov hodnotila medzinárodná porota, ktorá sa zameriavala na prelomové faktory, potenciálny dopad a formu odprezentovania.

1.miesto získal doktorand Ing. Michal Takáč z Ústavu riadenia a informatizácie výrobných procesov z Fakulty baníctva, ekológie, riadenia a geotechnológií TUKE, ktorého školiteľom je prof. Ing. Ivo Petráš, DrSc., riaditeľ ústavu a prorektor TUKE.

Víťaz FWLS 2020 bude Slovensko reprezentovať v medzinárodnom finále kategórie „Emerging Talents“ v novom digitálnom formáte „The Falling Walls Breakthroughs of the Year“, kde mladí inovátori predstavia svoje inovatívne nápady a projekty v online podobe. Absolútny víťaz bude vyhlásený vo veľkom finále Falling Walls, ktoré sa uskutoční 9. novembra 2020.

Srdečne blahoželáme.

Zdroj: http://fwlslovakia.sk/2020/10/03/fwls-2020-winners/