Univerzita

Jarné kolo Dňa kariéry 2018

Display portlet menu

Jarné kolo Dňa kariéry 2018

Trinásty ročník veľtrhu pracovných príležitostí „Dňa kariéry na Technickej univerzite v Košiciach“ bol organizovaný pod záštitou univerzity v spolupráci so Študentským informačným a poradenským centrom iCUBE TUKE. CNL laboratórium sa postaralo o online vysielanie prebiehajúcich prezentácií a ich záznam pre budúce generácie.

Univerzitná knižnica TUKE sa v stredu 7. marca 2018 zmenila na jednu veľkú burzu práce. Na tomto podujatí mali študenti (hlavne končiacich ročníkov) šancu oboznámiť sa s možnosťami svojho profesionálneho uplatnenia v praxi a vybrať si z pracovných ponúk rôzneho charakteru spomedzi 20 vystavovateľov širokého spektra - korporácie, podniky, spoločnosti, ozbrojené sily, úrady práce, ale aj študentské organizácie.

Účasť zo strany uvedomelých študentov bola odmenená aj tombolou s hodnotnými cenami, ktoré poskytli zúčastnení vystavovatelia. Podrobnosti o podujatí nájdete na web stránke denkariery.tuke.sk.

Ďakujeme všetkým vystavovateľom ako aj samotným účastníkom za podnetnú účasť a dovidenia opätovne na najbližšom ročníku na jeseň 2018.

Organizačný tím Dňa Kariéry na TUKE

Jarné kolo Dňa kariéry 2018

Display portlet menu