Studies

Aktuality pre študentov

Na čo nesmiete zabudnúť pri budovaní svojej značky!

KEDY? 19. októbra 2023 14:00 - 15:30 KDE? Online REGISTRÁCIA Startup centrum TUKE-UVP TECHNICOM v spolupráci s Centrom vedecko-technických informácií SR v Bratislave Vás pozýva na on-line prednášku kde sa môžete dozvedieť: Dôležitosť ochrany produktov, grafického rozhrania softvérových aplikácií a služieb Čo je dizajn, ako a prečo ho chrániť Ako a prečo chrániť označenia, logá a slogany Služby v oblasti ochrany a komercializácie duševného vlastníctva Lektorka: RNDr. Barbara Tóthová, PhD., odborná pracovníčka oddelenia ochrany a komercializácie duševného vlastníctva v CVTI SR. Odkaz na pripojenie bude zaslaný po registrácii (show more)

What about a webinar?

Do you need support in helping your students with their internships search? Do they have the right information about UK internships regulations? We can help you give the correct answers to your students! Every year, ESPA organises webinars that are open to every interested university and student. This year, we want to provide tailored webinars for each university to discuss UK mobility and how our programme can support your student. We will be organising webinars in October, November and December for your students who are searching to start their internships in 2024. We will answer their questions, discuss our offers, benefits, internship funding, the visa application process, and more. (show more)

Krátke správy (Haló TU 3 - 2021/2022)

Udelenie grantu pre mladých vedeckých pracovníkov TUKE. Technická univerzita v Košiciach je lídrom v podávaní patentov! Bibliobox pred knižnicou prežíva renesanciu. Dekanka z TUKE nominovaná na cenu Slovenka roka 2022. Udelenie Ceny sv. Gorazda študentovi TUKE. Vesmír Technickej univerzity v Košiciach čaká na objavenie. (show more)

Krátke správy (Haló TU 2 - 2021/2022)

Raw Materials Day 2021 v košických Kasárňach/Kulturparku, Virtuálny univerzitný beh s TUKE 2021, Technická univerzita v Košiciach sa zazelenala, Letecká fakulta pokračuje v spolupráci so Vzdušnými silami SR, Cenu profesora Jozefa Lacka 2021 získala diplomová práca z FU, Cenu Jána Bahýľa získal kolektív z TUKE (show more)

Krátke správy - Haló TU (1 - 2021/2022)

Posilňovanie medzinárodných partnerstiev TUKE, Juniáles Strojníckej fakulty TUKE 2021, Letecká fakulta aj Fakulta umení majú nového dekana, Online Detská univerzitaTUKE 2021, Otvorenie Laboratória pre výskum a inovácie batérií, Doktorand TUKE sa stal paralympijským víťazom. (show more)

<<  <  1  >  >>