Erasmus+ výzva pre mobilitu učiteľov TUKE do krajín mimo EÚ - India, Rusko, Srbsko a Ukrajina

Výzva pre učiteľov na predkladanie prihlášok Erasmus+ K107, mobility do partnerských krajín (mimo EÚ a EHP) pre akademický rok 2017/2018 a 2018/2019.

Milí pracovníci TUKE,

v termíne do 20.02.2018 sa môžete uchádzať o grant na mobilitu učiteľov za účelom výučby (min. 8 vyučovacích hodín/týždeň) do nasledujúcich krajín. Za krajinou je uvedený názov inštitúcie, odbor, v rámci ktorého je podpísaná zmluvná spolupráca a fakultný koordinátor, ktorému je potrebné odovzdať prihlášku a program výučby v angličtine (podpísaný prijímajúcou ako aj vysielajúcou inštitúciou).

India
Amity University Haryana, Gurgaon, odbor: Ekonomika, fakultná koordinátorka: doc. Ing. Marianna Siničáková, PhD. (Ekonomická fakulta)

Rusko
Khabarovsk State University of Economics and Law, Chabarovsk, odbor: Ekonomika, fakultná koordinátorka: doc. Ing. Marianna Siničáková, PhD. (Ekonomická fakulta)

Srbsko
Belgrade Banking Academy, Belehrad, odbor: Ekonomika, fakultná koordinátorka: doc. Ing. Marianna Siničáková, PhD. (Ekonomická fakulta)

Ukrajina
Poltava National Technical University, Poltava, odbor: Ekonomika, fakultná koordinátorka: doc. Ing. Marianna Siničáková, PhD. (Ekonomická fakulta)

Ternopil National Economic University, Ternopil, odbor: Ekonomika, fakultná koordinátorka: doc. Ing. Marianna Siničáková, PhD. (Ekonomická fakulta)

Formulár Prihlášky a Program výučby.

V prípade otázok kontaktujte univerzitnú koordinátorku Ing. Katarínu Valentovú, e-mailom (Katarina.Valentova@tuke.sk), alebo počas kontaktných hodín na Rektoráte TUKE (Letná 9, 1. poschodie, A-blok, č. dverí 114):

Utorok, štvrtok, piatok od 9.00 do 11.00 h
Streda od 13.00 do 15.00 h