Erasmus+ výzva pre mobilitu učiteľov a zamestnancov TUKE do krajín mimo EÚ - Srbsko

Výzva pre učiteľov a zamestnancov na predkladanie prihlášok Erasmus+ K107, mobility do partnerských krajín (mimo EÚ a EHP) pre akademický rok 2017/2018.

Milí pracovníci TUKE,
v termíne do 21.11.2017 sa môžete uchádzať o grant na mobilitu učiteľov a zamestnancov za účelom výučby (min. 8 vyučovacích hodín/týždeň) a tréningu do nasledujúcich krajín. Za krajinou je uvedený názov inštitúcie, odbor, v rámci ktorého je podpísaná zmluvná spolupráca a fakultný koordinátor, ktorému je potrebné odovzdať prihlášku a program výučby/tréningu v angličtine (podpísaný prijímajúcou ako aj vysielajúcou inštitúciou).

Srbsko
University of Novi Sad, odbor: Engineering, manufacturing and construction, fakultná koordinátorka:
prof. Ing. Janette Brezinová, PhD. (SjF)

Formuláre prihlášok a Program výučby/tréningu sa nachádzajú v prílohách nižšie.

V prípade otázok kontaktujte univerzitnú koordinátorku Ing. Katarínu Valentovú, e-mailom (Katarina.Valentova@tuke.sk), alebo počas kontaktných hodín na Rektoráte TUKE (Letná 9, 1. poschodie, A-blok, č. dverí 114):

Utorok, štvrtok, piatok od 9.00 do 11.00 h
Streda od 13.00 do 15.00 h