Oznamy

25. výročie Univerzity tretieho veku v Košiciach

Udalosti

Dňa 28. 11. 2017 sa v Univerzitnej knižnici TUKE uskutočnila konferencia pri príležitosti 25. výročia založenia Univerzity tretieho veku v Košiciach pod názvom „Univerzita tretieho veku – miesto inšpirácie a vzájomného učenia“. Konferencie pod záštitou rektora TUKE a Asociácie UTV na Slovensku sa zúčastnili zástupcovia 18 univerzít tretieho veku na Slovensku. (zobraziť viac)

Študentská osobnosť Slovenska

University Highlights

V kategórii hutníctvo, strojárstvo, energetika bola v stredu 13. decembra v rámci tohoročnej súťaže Študentská osobnosť Slovenska na slávnostnom vyhodnotení ocenená doktorandka Martina Hrubovčáková z Fakulty materiálov, metalurgie a recyklácie Technickej univerzity v Košiciach. (zobraziť viac)

Osobnosť vedy a techniky 2017

University Highlights

Udeľovanie ocenení za výsledky v oblasti vedy a techniky – Cena za vedu a techniku je jedným z najvýznamnejších podujatí Týždňa vedy a techniky na Slovensku. Hlavným odkazom podujatia je uznanie a ocenenie práce slovenských vedcov za ich osobitý význam pre rozvoj spoločnosti. (zobraziť viac)

Súťaž o najlepšiu doktorandskú prácu na TUKE v rámci „Týždňa vedy na Slovensku“ na TUKE, konanú dňa 6.11.2017

Ministerstvo školstva, vedy výskumu a športu SR vyhlásilo na Slovensku „Týždeň vedy na Slovensku v r. 2017“. Na Technickej univerzite v Košiciach sa v rámci tohto týždňa na TUKE uskutočnila súťaž o najlepšiu doktorandskú prácu, kde denní doktorandi z jednotlivých fakúlt odprezentovali svoje práce. (zobraziť viac)

<<  <  ...  2  3  4  5  6  >  >>