Národná cena za spoločenskú zodpovednosť

Národná cena za spoločenskú zodpovednosť

Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo SR od roku 2014 vyhlasuje súťaž „Národná cena za spoločenskú zodpovednosť“, ktorá sa posudzuje v troch pilieroch – ekonomickom, environmentálnom a sociálnom. Strojnícka fakulta TUKE sa zapojila do súťaže v kategórii C - Organizácie verejného sektora.

Pod záštitou predsedu vlády SR a za účasti zástupcov štátnej a verejnej správy bolo dňa 20.11.2018 slávnostné odovzdávanie Národných cien SR za kvalitu a za spoločenskú zodpovednosť. Strojnícka fakulta TUKE prevzala z rúk predsedu ÚMS SR Ing. Pavla Pavlisa a predsedu hodnotiteľskej komisie Ing. Michala Ľacha cenu „Ocenený finalista v kategórii C“. Toto ocenenie patrí všetkým pracovníkom Strojníckej fakulty TUKE.