Kurz manažérstva kvality KIP

Kurz manažérstva kvality KIP

Messages

Kurz manažérstva kvality VŠ výučby pre zamestnancov TUKE

Katedra inžinierskej pedagogiky otvára v akademickom roku 2017/18 ďalší cyklus nadstavbového kurzu Manažérstvo kvality VŠ výučby. Tento, na Slovensku jedinečný kurz kvality výučby, je určený absolventom DPŠ, alebo kurzu vysokoškolskej pedagogiky, ktorí základy vysokoškolského učiteľstva majú ďalej rozvíjať profesionálnym rastom svojich učiteľských kompetencií v oblasti kvality výučby. Znamená to skvalitňovať, optimalizovať svoj proces výučby, v súlade s požiadavkami politiky kvality vysokého školstva v európskom kontexte a vnútorného systému zabezpečovania kvality na TUKE.

Samotný kurz trvá 1 semester s počtom 24 hodín (5 stretnutí a záverečné kolokvium). Účastníci získajú certifikát o absolvovaní kurzu manažérstva kvality vysokoškolskej výučby, čo je tiež zohľadnené pri ich ďalšom kariérnom postupe pri získaní vedecko-pedagogickej hodnosti, alebo manažérskej funkcie.
Prihlášku a podrobnejšie informácie o kurze možno získať na Katedre inžinierskej pedagogiky, alebo na webovej stránke www.kip.tuke.sk.
Pre letný semester je termín podania prihlášok od 5.02.2018 do 28.02.2018.

MonTueWedThuFriSatSun