Univerzita

Najúspešnejší český manažér na TUKE

Display portlet menu

Najúspešnejší český manažér na TUKE

Vo štvrtok 19. októbra 2017 o 16.00 hod. sa na pôde Technickej univerzity v Košiciach uskutočnila motivačná prednáška najúspešnejšieho českého manažéra  Jana Mühlfeita.

Jan Mühlfeit je globálny stratég, kouč a mentor, ktorý 22 rokov pôsobil vo firme Microsoft, z tohto 15 rokov v najužšom vedení firmy po boku Billa Gatesa. V rokoch 2007 – 2014 bol prezidentom Microsoftu pre Európu. Jeho momentálnym osobným  poslaním je pomáhať jednotlivcom, organizáciám a krajinám na celom svete, aby odomkli svoj ľudský potenciál.

Vo svojej prednáške zdôrazňoval "Ak ľudia robia to, k čomu majú talent, čo je ich silnou stránkou, môžu byť nielen produktívnejší a úspešnejší, ale aj šťastnejší. Odomykanie ľudského potenciálu je pre mňa osobnou mantrou, pretože si myslím, že ak lepšie využijeme to najlepšie v nás, podarí sa tak vytvoriť aj lepší svet pre naše žitie.” Táto metodika, ktorá má korene v pozitívnej psychológii je založená nielen na jeho vlastných skúsenostiach, ale aj na skúsenostiach mnohých špičkových ľudí zo sveta globálneho biznisu, politiky a športu.

"To, čo bolo dobré včera, dnes už nestačí a zajtra bude málo to, čo dnes napĺňa naše nároky."

Jan Amos Komenský

Najúspešnejší český manažér na TUKE

Display portlet menu