Osobné nástroje
cesta: Titulná stránka Veda a výskum Kontakty
Akcie dokumentu

Kontakty

MVDr. Valéria Geffertová
referát vedy, výskumu a doktorandského štúdia
Telefón:+421(55) 602 2125
E-mail: Valeria.Geffertova@tuke.sk

Mgr. Zuzana Kravecová
referát informatiky a referát projektov
Telefón: +421(55) 602 2010
E-mail: Zuzana.Kravecova@tuke.sk

doc. RNDr. Anton Lavrin CSc.
referát projektov
Telefón +421(55)602 2255
E-mail: Anton.Lavrin@tuke.sk

doc. Ing. František Jakab, PhD.
referát projektov
Telefón +421(55)602 2039
E-mail: Frantisek.Jakab@tuke.sk

PhDr. Branislav Bonk
referát projektov
Telefón: +421(55)602 2128
E-mail: Branislav.Bonk@tuke.sk

Ing. Peter Cirbes, PhD.
referát projektov
Telefón +421(55)602 2035
E-mail: Peter.Cirbes@tuke.sk

Ing. Michaela Durkáčová, PhD.
referát projektov
Telefón: +421(55)602 2037
E-mail: Michaela.Durkacova@tuke.sk

Ing. Gabriela Alexandrová, PhD.
referát projektov
Telefón: +421(55)602 2115
E-mail: Gabriela.Alexandrova@tuke.sk

Ing. Michal Tomaško
referát projektov
Telefón: +421(55)602 2181
E-mail:Michal.Tomasko@tuke.sk

Ing. Andrea Kalafúsová
referát projektov
Telefón: +421(55)602 2040
E-mail:Andrea.Kalafusova@tuke.sk

JUDr. Peter Čižmár
referát projektov
Telefón: +421(55)602 2250
E-mail:Peter.Cizmar@tuke.sk

 
« Apríl 2014 »
Ne Po Ut St Št Pia So
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
euraxess
 

Slovenská Sporiteľňa Košice 2013 Member of EUA Fakulta baníctva, ekológie, riadenia a geotechnológií Hutnícka fakulta Strojnícka fakulta Fakulta elektrotechniky a informatiky Stavebná fakulta Ekonomická fakulta Fakulta výrobných technológií Fakulta umení Letecká fakulta
Vytvorené v Plone CMS, Open Source systéme správy obsahu

© 2007 Technická univerzita v Košiciach, všetky práva sú vyhradené.

webmaster