Osobné nástroje
cesta: Titulná stránka Pre študentov Oznamy Pracovné príležitosti Pracovné ponuky Evektor, spol. s r.o.
Akcie dokumentu

Pracovné ponuky Evektor, spol. s r.o.

Vytvoř si svou vlastní budoucnost – – Staň se naším kolegou!

Evektor je mezinárodní společnost patřící mezi přední vývojové a výrobní společnosti s rozsáhlými vývojovými aktivitami. Hlavními partnery jsou společnosti s globálním zastoupením v automobilovém a leteckém průmyslu, malých strojích a všeobecném strojírenství. Naši zaměstnanci se podílí na vývoji nejmodernějších výrobků udávajících celosvětové trendy jak na pobočkách v České Republice, tak i přímo u partnerů v zahraničí.
Chcete-li se stát součástí týmů pracujících na prestižních projektech, připojte se k nám - my Vám to
umožníme.
Nabízíme:
  • Perspektivní zaměstnání v prosperující společnosti
  • Adekvátní platové ohodnocení
  • Možnost práce v zahraničí
  • Práce na nových projektech v automobilovém a spotřebním průmyslu
  • Rozšíření odborných a jazykových dovedností
  • Možnost profesního růstu
  • Možnost absolvování praxe či brigády
Požadujeme:
  • Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání technického směru
  • Znalost nejméně jednoho světového jazyka (angličtina, němčina)
  • Ochotu učit se nové věci
  • Výhodou znalost práce s programy: Catia V5, Creo, Nastran, PamCrash, LS-Dyna, OpenFoam, StarCCM+, Ansa a další
Kontakt - personální oddělení:
Kateřina Galasová, kgalasova@evektor.cz, tel.: 572 537 605, www.evektor.cz

Slovenská Sporiteľňa Košice 2013 Member of EUA Fakulta baníctva, ekológie, riadenia a geotechnológií Hutnícka fakulta Strojnícka fakulta Fakulta elektrotechniky a informatiky Stavebná fakulta Ekonomická fakulta Fakulta výrobných technológií Fakulta umení Letecká fakulta
Vytvorené v Plone CMS, Open Source systéme správy obsahu

© 2007 Technická univerzita v Košiciach, všetky práva sú vyhradené.

webmaster