Osobné nástroje
cesta: Titulná stránka Pre študentov Oznamy Pracovné príležitosti Pracovné ponuky Bukóza Holding, a.s.
Akcie dokumentu

Pracovné ponuky Bukóza Holding, a.s.

expirované
SKUPINA SPOLOČNOSTÍ BUKÓZA HOLDING je skupinou so 60 ročnou históriou, zameranou na spracovanie listnatej drevnej hmoty, predovšetkým buka, chemickým spôsobom. Patrí k významným drevospracujúcim podnikom na Slovensku a exportérom výrobkov prevažne na trhy EU. S viac ako 1 100 zamestnancami sa radí medzi najväčších zamestnávateľov Prešovského regiónu.

Pracovná príležitosť pre absolventov v prílohách.

Slovenská Sporiteľňa Košice 2013 Member of EUA Fakulta baníctva, ekológie, riadenia a geotechnológií Hutnícka fakulta Strojnícka fakulta Fakulta elektrotechniky a informatiky Stavebná fakulta Ekonomická fakulta Fakulta výrobných technológií Fakulta umení Letecká fakulta
Vytvorené v Plone CMS, Open Source systéme správy obsahu

© 2007 Technická univerzita v Košiciach, všetky práva sú vyhradené.

webmaster