Osobné nástroje
cesta: Titulná stránka Pre študentov Oznamy Pracovné príležitosti Ponuka Inžinierskych stavieb, a. s. pre VŠ študentov
Akcie dokumentu

Ponuka Inžinierskych stavieb, a. s. pre VŠ študentov

expirované

Podpora pre oddelenie technickej prípravy - pre VŠ študentov

Miesto práce: Košice
Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu: máj-jún 2017

Náplň práce:
Aktuálneho hľadáme študentov VŠ, so stavebným zameraním štúdia, v predposlednom prípadne poslednom ročníku inžinierskeho štúdia.

Náplň práce bude spočívať najmä v podpore technického oddelenia prípravy a rozpočtov. Konkrétne by išlo o komunikáciou so subdodávateľmi, prípravu kalkulácií a rozpočtov, výpočet a kontrola výkaz-výmerov.

Ponúkame pracovný pomer na leto v trvaní cca 3 mesiace, s možnosťou pokračovania aj počas štúdia vo forme brigády.

Požiadavky:
  • stavebné zameranie
  • študent VŠ – 1. alebo 2. ročník inžinierskeho štúdia
  • MS Office – aktívne
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Od úspešných študentov očakávame analytické myslenie, proaktívny prístup, spoľahlivosť, dobrý time management, ochotu učiť sa, časovú flexibilitu a organizačné zručnosti.

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis na adresu:
ivana.billa@iske.sk

Slovenská Sporiteľňa Košice 2013 Member of EUA Fakulta baníctva, ekológie, riadenia a geotechnológií Hutnícka fakulta Strojnícka fakulta Fakulta elektrotechniky a informatiky Stavebná fakulta Ekonomická fakulta Fakulta výrobných technológií Fakulta umení Letecká fakulta
Vytvorené v Plone CMS, Open Source systéme správy obsahu

© 2007 Technická univerzita v Košiciach, všetky práva sú vyhradené.

webmaster