Osobné nástroje
cesta: Titulná stránka Pre študentov Oznamy Pracovné príležitosti Ponuka Inžinierskych stavieb, a. s. pre VŠ študentov
Akcie dokumentu

Ponuka Inžinierskych stavieb, a. s. pre VŠ študentov

Podpora pre oddelenie technickej prípravy - pre VŠ študentov

Miesto práce: Košice
Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu: máj-jún 2017

Náplň práce:
Aktuálneho hľadáme študentov VŠ, so stavebným zameraním štúdia, v predposlednom prípadne poslednom ročníku inžinierskeho štúdia.

Náplň práce bude spočívať najmä v podpore technického oddelenia prípravy a rozpočtov. Konkrétne by išlo o komunikáciou so subdodávateľmi, prípravu kalkulácií a rozpočtov, výpočet a kontrola výkaz-výmerov.

Ponúkame pracovný pomer na leto v trvaní cca 3 mesiace, s možnosťou pokračovania aj počas štúdia vo forme brigády.

Požiadavky:
  • stavebné zameranie
  • študent VŠ – 1. alebo 2. ročník inžinierskeho štúdia
  • MS Office – aktívne
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Od úspešných študentov očakávame analytické myslenie, proaktívny prístup, spoľahlivosť, dobrý time management, ochotu učiť sa, časovú flexibilitu a organizačné zručnosti.

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis na adresu:
ivana.billa@iske.sk

Slovenská Sporiteľňa Košice 2013 Member of EUA Fakulta baníctva, ekológie, riadenia a geotechnológií Hutnícka fakulta Strojnícka fakulta Fakulta elektrotechniky a informatiky Stavebná fakulta Ekonomická fakulta Fakulta výrobných technológií Fakulta umení Letecká fakulta
Vytvorené v Plone CMS, Open Source systéme správy obsahu

© 2007 Technická univerzita v Košiciach, všetky práva sú vyhradené.

webmaster