Osobné nástroje
cesta: Titulná stránka Pre študentov Oznamy ERASMUS + výzva pre študentské mobility za účelom štúdia
Akcie dokumentu

ERASMUS + výzva pre študentské mobility za účelom štúdia

expirované
Úsek pre zahraničné vzťahy TUKE vypisuje výzvu pre študentov, záujemcov o Erasmus študijný pobyt v  akademickom roku 2017/18 .

Podľa podmienok programu študent na každom stupni vzdelávania sa môže uchádzať o Erasmus+ mobilitu v celkovej dĺžke 12 mesiacov. Erasmus komisia TUKE sa rozhodla, že každý študent bez ohľadu na to, či už bol účastníkom programu alebo nie má rovnaké šance. Jedinou podmienkou je vyhovieť kritériám výberu, ktoré sú zverejnené na web stránke programu.

Záujemcovia o študijný pobyt majú možnosť odovzdať vyplnenú prihlášku s  prílohami do 28.marca 2017 fakultným koordinátorom programu.
Zoznam našich zahraničných partnerov /v linke Partneri/, potrebné formuláre, výberové kritéria a zoznam fakultných koordinátorov / v linke Koordinátori/ sú uvedené na www.tuke.sk/erasmus

Žiadame študentov, aby  prihlášku spracovali na počítači a priložili aj požadované prílohy. Nekompletný materiál bude vyradený z výberového konania.

Zoznam príloh pre študijný pobyt

« Marec 2017 »
Ne Po Ut St Št Pia So

zlavy.jpg

euro26.jpg

isic.gif

bus_obr.png

Slovenská Sporiteľňa Košice 2013 Member of EUA Fakulta baníctva, ekológie, riadenia a geotechnológií Hutnícka fakulta Strojnícka fakulta Fakulta elektrotechniky a informatiky Stavebná fakulta Ekonomická fakulta Fakulta výrobných technológií Fakulta umení Letecká fakulta
Vytvorené v Plone CMS, Open Source systéme správy obsahu

© 2007 Technická univerzita v Košiciach, všetky práva sú vyhradené.

webmaster