Osobné nástroje
cesta: Titulná stránka Pre študentov
Akcie dokumentu

Novinky pre študentov

Nahor

Orientačné dni!

Spoznaj TUKE spolu s nami!

Viac...

Program štipendií T-Systems Slovakia

Si aktívny vysokoškolák? Študuješ informačné technológie alebo príbuzné odbory, ekonomické a prírodovedné odbory alebo verejnú správu?

Viac...

Národný štipendijný program 2014

Národný štipendijný program 2014

V rámci Národného štipendijného programu Slovenskej republiky na podporu mobilít bola zverejnená nová výzva na predkladanie žiadostí o štipendium na študijné, výskumné a prednáškové pobyty v letnom semestri akademického roka 2014/2015.

Viac...

Máš nápad? Prezentuj svoj startup!

Rektor Technickej univerzity v Košiciach prof. Ing. Anton Čižmár, CSc., vyhlasuje už druhé - jesenné kolo súťaže inovatívnych nápadov, projektov a riešení z rôznych vedných oblastí, ktoré majú potenciál pre vytvorenie budúceho startupu, alebo ktoré vznikli už v rámci existujúcich startupov.

Viac...

Výdaj prolongačnej známky pre akademický rok 2014/2015

Preukaz denného študenta ISIC je aktuálne platný do 30.9.2015. Prolongačnú známku si denní študenti budú môcť prevziať od 25.8.2014 na pracovisku ÚVT.

Viac...

Zahraničná prax

Prax v zahraničí pre študentov bakalárskeho a inžinierskeho štúdia!

Viac...

Lenovo University

Lenovo University

Lenovo podporuje študentov

Viac...

 

Slovenská Sporiteľňa Košice 2013 Member of EUA Fakulta baníctva, ekológie, riadenia a geotechnológií Hutnícka fakulta Strojnícka fakulta Fakulta elektrotechniky a informatiky Stavebná fakulta Ekonomická fakulta Fakulta výrobných technológií Fakulta umení Letecká fakulta
Vytvorené v Plone CMS, Open Source systéme správy obsahu

© 2007 Technická univerzita v Košiciach, všetky práva sú vyhradené.

webmaster