Osobné nástroje
cesta: Titulná stránka Aktuality Predveďte zástupcom podnikateľského sektora svoj špičkový vedecký tím, aktuálne riešené projekty a hotové technické riešenia na podujatí Trans Tech Burza 2017.
Akcie dokumentu

expirované
Predveďte zástupcom podnikateľského sektora svoj špičkový vedecký tím, aktuálne riešené projekty a hotové technické riešenia na podujatí Trans Tech Burza 2017, ktoré sa bude konať 10.5.2017 ako súčasť TechSummit & Gadget Expo Bratislava 2017 (10. – 11.5.2017, hotel Saffron, Bratislava). Cieľom Trans Tech Burzy je prepojiť ponuky a požiadavky vedeckovýskumnej a súkromnej sféry sprevádzané prenosom konkrétnych technológií a poznatkov.

Prostredníctvom vyplnených profilov môžete priemyslu odprezentovať:

1. Personálne a infraštruktúrne kompetencie špičkových vedeckých tímov (vyplňte profil „01_Expertné kapacity“).
  2. Hotové technické riešenia (vyplňte profil „02_Hotové technické riešenia“ pre každé technické riešenie, ktorého výskum a vývoj bol ukončený a je možné ich praktické využitie).

3. Pripravované a prebiehajúce vedeckovýskumné projekty (vyplňte profil „03_Aktuálne riešené projekty“ pre každý projekt, v rámci ktorého pracujete na vytvorení nového technického riešenia v akomkoľvek štádiu vývoja).
Kompletne vyplnené profily zašlite na emailovú adresu peter.cizmar@tuke.sk najneskôr do 30.3. 2017. Po kontrole a posúdení vyplnených profilov môžete byť požiadaný o vyhotovenie posteru v elektronickej podobe, k čomu Vám bude dodaná šablóna. Tlač posteru zabezpečí organizátor podujatia.

Kompletná ponuka technológií/projektov/vedeckých tímov bude prezentovaná v štruktúrovanej podobe formou informačných plagátov a katalógov, vybrané položky dostanú priestor aj na prezentáciu v paneli.

V rámci podujatia budú k prezentovaným profilom technológií/projektov/vedeckých tímov prebiehať vopred dohodnuté stretnutia podnikateľských subjektov so zástupcami vedeckovýskumných inštitúcií na podujatí.

Účasť na podujatí Trans Tech Burza 2017 formou prezentácie profilu v katalógu a formou posteru ako aj účasť na bilaterálnych stretnutiach je bezplatná. Za každú ďalšiu participáciu na podujatí sa platí poplatok v hodnote 168 €.

Viac informácií o Trans Tech Burze 2017 nájdete na webovej stránke ttb.sk. Program TechSummit & Gadget Expo Bratislava 2017 nájdete na webovej stránke techsummit.sk.

« Máj 2017 »
Ne Po Ut St Št Pia So
123456
78910111213
21222324252627
28293031

Slovenská Sporiteľňa Košice 2013 Member of EUA Fakulta baníctva, ekológie, riadenia a geotechnológií Hutnícka fakulta Strojnícka fakulta Fakulta elektrotechniky a informatiky Stavebná fakulta Ekonomická fakulta Fakulta výrobných technológií Fakulta umení Letecká fakulta
Vytvorené v Plone CMS, Open Source systéme správy obsahu

© 2007 Technická univerzita v Košiciach, všetky práva sú vyhradené.

webmaster