Osobné nástroje
cesta: Titulná stránka Aktuality Ponuka jazykovej školy pri KJ TUKE
Akcie dokumentu

Ponuka jazykovej školy pri KJ TUKE

Na začiatku leta na intenzívny konverzačný kurz angličtiny a nemčiny
Letný semester akademického roka 2016/17 sa už pomaly chýli ku koncu a mnohých z nás s príchodom leta očakáva veľa výziev – cestovanie, projekty, dovolenky, pracovné cesty, konferencie. Všetky tieto činnosti si môžu vyžadovať aj komunikáciu v cudzom jazyku. Jazyková škola pri Katedre jazykov preto počas skúškového obdobia, ako prípravu na tieto aktivity, organizuje intenzívne kurzy konverzácie v anglickom a nemeckom jazyku.

Ak sú Vaše znalosti v spomínaných jazykoch minimálne na úrovni mierne pokročilý a chcete sa v jazyku zlepšiť, tieto kurzy sú určené práve pre Vás. Zúčastniť sa môžu študenti TUKE, doktorandi, zamestnanci, ale aj široká verejnosť. POZOR! Plánujeme otvoriť iba dve skupiny konverzačného kurzu v anglickom jazyku a jednu skupinu konverzačného kurzu v nemeckom jazyku.

Dôležité informácie:
Trvanie kurzu: dva týždne, od pondelka 5. júna do piatka 16. júna 2017 (každý pracovný deň 90 min., čas výučby na základe dohody frekventantov s vyučujúcim).
Počet voľných miest: Anglický jazyk: max. 22 frekventantov (dve skupiny), nemecký jazyk: max. 11 frekventantov (jedna skupina).
Veľkosť skupín: 6 - 11 študentov v skupine. Pre otvorenie kurzu je potrebných minimálne 6 účastníkov.
Cena kurzu: 70€ za celkový počet 20 vyučovacích hodín. Cena jednej vyučovacej hodiny je teda 3,50 €. V prípade, že za zamestnanca TUKE uhradí poplatok zamestnávateľ, a to formou internej faktúry, cena bude nižšia o DPH.
Na základe aktívnej účasti na kurze získa každý účastník osvedčenie o absolvovaní kurzu, ktoré sa bude pekne vynímať v životopise, ako aj zozname aktivít a činností v rámci TUKE.
Spôsob prihlásenia: online prihláška, ktorá bude v priebehu mája 2017 zverejnená na hlavnej stránke TUKE, zaslaná všetkým študentom i zamestnancom TUKE vnútornou poštou, ako aj prístupná na stránke Katedry jazykov aj facebookovej stránke našej jazykovej školy: http://www.facebook.com/JazykovkaKJ
Dátum prihlásenia sa je do štvrtka 1. júna 2017.
V prípade záujmu o ponúkané konverzačné kurzy, neváhajte a prihláste sa čo najskôr, pretože počet miest je obmedzený.

Tradičné jazykové kurzy v anglickom, nemeckom, francúzskom a ruskom jazyku, ako aj kurzy slovenského jazyka pre cudzincov zostávajú aj naďalej v ponuke. Spustenie dlhodobých (semestrálnych) kurzov je plánované na september 2017. V prípade potreby akýchkoľvek informácií o jednotlivých kurzoch kontaktujte, prosím, administrátorky Jazykovej školy:

« Máj 2017 »
Ne Po Ut St Št Pia So
123456
78910111213
21222324252627
28293031

Slovenská Sporiteľňa Košice 2013 Member of EUA Fakulta baníctva, ekológie, riadenia a geotechnológií Hutnícka fakulta Strojnícka fakulta Fakulta elektrotechniky a informatiky Stavebná fakulta Ekonomická fakulta Fakulta výrobných technológií Fakulta umení Letecká fakulta
Vytvorené v Plone CMS, Open Source systéme správy obsahu

© 2007 Technická univerzita v Košiciach, všetky práva sú vyhradené.

webmaster